Logo britalevne.cz

Obsah košíku

počet položek: 0
celková cena: 0 Kč

Filtrace ve zkratce

Kromě toho, že filtrační patrona snižuje jiné látky jako chlor, které ovlivňují chuť a vůni v tekoucí vodě, snižuje i obsah hliníku a některých těžkých kovů (např. měď a olovo), spolu s některými pesticidy. Redukovány jsou i organické nečistoty.

Výsledkem je čistší a jasnější voda, s kterou si vychutnáte teplé i studené nápoje, výborné jídlo a méně zabráníte vytvoření vodního kamene v domácích spotřebičích.


  Jak pracuje vodní filtr MAXTRA
   Krok 1
Intenzivní Pre-filtrace

V první fázi voda proudí přes jemný filtr. To je pre-filtrace. Síťový filtr zachytává částice, které jsou přítomné ve vodě z kohoutku.
   Krok 2
Filtrace na iontoměničích

Nyní vstoupí do akce pryskyřice! Snižuje karbonátové tvrdosti, které zapříčiňují tvorbu vápníku, který ovlivňuje kvalitu vody a vede k vytvoření vodního kamene v domácích spotřebičích. Také jsou výrazně sníženy hladiny kovů jako je hliník, měď a olovo.
   Krok 3
Filtrace aktivním uhlím

Granulované aktivní uhlí je dalším krokem ve filtrace vody BRITA. To významně snižuje látky, které ovlivňují zápach a chuť Vaší vody z vodovodu, jako je chlór, některých pesticidů a organických nečistot.
   Krok 4
Intenzivní závěrečná filtrace

Ve čtvrtém a posledním krokem speciální jemný filtr zadržuje směs částic.


Společnost BRITA GmbH., jako světový výrobce vodních filtrů, dodává své produkty do více jak 70-zemí světa. Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země, společnost BRITA GmbH. vyrábí pro různé geografické oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují v závislosti na místních podmínkách různá množství, resp. poměry mixážní směsi a dalších látek ). Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA® Vám může 100 % zaručit, že u nás zakoupíte pouze produkty vyrobené speciálně pro Českou a Slovenskou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu BRITA.

Proč nakoupit u nás?

 1. Vrácení použitých filtrů

  Za každý filtr Vám dáme 25 Kč slevu na další nákup. více info

 2. Doprava ZDARMA

  Zboží nad 1.300 Kč Vám zašleme zdarma po celé ČR.více info

 3. Osobní odběry ZDARMA

  Vyzvedněte si zboží ve 14 městech po celé ČR.více info

 4. Náhradní díly ZDARMA

  Na konvice zakoupené u nás poskytujeme náhradní díly ZDARMA.více info

 5. Autorizovaný prodejce BRITA

  Jistota nákupu filtrů určených pro český trh. více info

 6. Záruka vrácení peněz

  Vrácení zboží do 30 dnů od nákupu. více info