Logo britalevne.cz

Obsah košíku

počet položek: 0
celková cena: 0 Kč

Filtrační konvice

BRITA - značka kvality
V průběhu posledních 40 let se jméno BRITA stalo synonymem po celém světě v oblasti optimalizace pitné vody. Lidé v 72 zemích po celém světě používají a důvěřují vodním filtrům značky BRITA. Desetileté zkušenosti, rozsáhlé výzkumy a touha po maximálním výkonu to všechno dovedlo výrobky BRITA k dokonalosti.
Vodní filtry BRITA optimalizují kvalitu vody snížením její tvrdosti a odstraněním nečistot. Filtrovaná voda je čistší, jasnější a umožňuje plně rozvinout přirozené aroma a chuť nápojů a potravin.

Jak pracují filtrační konvice BRITA ?Všechny konvice BRITA pracují na naprosto stejném principu. Do nálevky konvice napustíte vodu z kohoutku (filtrovací konvice BRITA lze použít pouze pro filtraci studené pitné vody).  Voda začne protékat filtrační patronou Brita, kde se zbaví látek, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody. Během pár vteřin voda proteče filtrovací patronou a do spodní nádoby a je připravena ke konzumaci.
Jednoduše tak získáte chutnou a svěží vodu, která se velmi dobře hodí k přípravě čaje, kávy, k vaření, dušení a také k zalévání pokojových rostlin.

Průtok vody filtrační patronou
Nejdříve voda protéká přes jemný filtr, který zachytává částice obsažené ve vodě z kohoutku. V další fázi protéká voda přes náplň složenou z pryskyřice a aktivního uhlí. Tím se z vody odstraní vodní kámen, některé těžké kovy a v neposlední řadě také chlor a organické nečistoty.

Kdy a jak vyměnit filtrační patronu

Filtr umožňuje přefiltrovat 100 - 150l vody. Pro ideální funkčnost patrony by měla být vyměněna po 4 týdnech používání. Pokud nepřefiltrujete 100l vody za první měsíc, můžete patronu používat i delší dobu bez jakýchkoliv hygienických rizik. Pouze účinnost patrony bude snížena.

Výměna patrony je velmi jednoduchá. Patronu vyjmete zatáhnutím za očko na horní části. Novou patronu lehce zatlačte do otvoru v konvici. Jakmile uslyšíte klapnutí, je patrona na svém místě a konvici můžete začít používat.
Je vhodné první dva přefiltrované obsahy konvice vylít.Proč filtrovací konvice Brita ?


 • Redukuje obsah chloru, organické nečistoty a některé těžké kovy
 • Redukce tvrdosti vody - prodloužíte tím životnost Vašich rychlovarných konvic, kávovarů, aj.
 • Ušetříte peníze za balenou vodu
 • EKOLOGIE - pokud si budete vyrábět chutnou a svěží vodu sami doma a nebudete kupovat PET lahve, přispějete ke snížení ekologické zátěže naší přírody.
 • Patrony Brita jsou recyklovatelnéNávody k použití filtračních konvic Brita:
Návod konvice zde
Návod Brita METER zde

Reklamní spot

Společnost BRITA GmbH., jako světový výrobce vodních filtrů, dodává své produkty do více jak 70-zemí světa. Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země, společnost BRITA GmbH. vyrábí pro různé geografické oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují v závislosti na místních podmínkách různá množství, resp. poměry mixážní směsi a dalších látek ). Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA® Vám může 100 % zaručit, že u nás zakoupíte pouze produkty vyrobené speciálně pro Českou a Slovenskou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu BRITA.

Proč nakoupit u nás?

 1. Vrácení použitých filtrů

  Za každý filtr Vám dáme 25 Kč slevu na další nákup. více info

 2. Doprava ZDARMA

  Zboží nad 1.500 Kč Vám zašleme zdarma po celé ČR.více info

 3. Osobní odběry ZDARMA

  Vyzvedněte si zboží ve 14 městech po celé ČR.více info

 4. Náhradní díly ZDARMA

  Na konvice zakoupené u nás poskytujeme náhradní díly ZDARMA.více info

 5. Autorizovaný prodejce BRITA

  Jistota nákupu filtrů určených pro český trh. více info

 6. Záruka vrácení peněz

  Vrácení zboží do 30 dnů od nákupu. více info