Logo britalevne.cz

Obsah košíku

počet položek: 0
celková cena: 0 Kč

Náhradní díly

Jakožto autorizovaný prodejce značky Brita, poskytujeme na námi prodané výrobky nadstandardní záruční i pozáruční servis. Na konvice zakoupené u nás poskytujeme náhradní díly ZDARMA.

Pokud jste konvici zakoupili v jiném obchodě, který Vám není schopen náhradní díly poskytnou (většinou "černí prodejci"), i tak se můžete na nás obrátit a pokusíme se najít řešení k Vaší spokojenosti. Snažíme se držet prestiž značky Brita a služby s ní spojené na vysoké úrovni a bylo by nám líto pokud by tato značka díky nezodpovědným obchodníkům ztratila jméno u svých zákazníků.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na emailu info@britalevne.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Společnost BRITA GmbH., jako světový výrobce vodních filtrů, dodává své produkty do více jak 70-zemí světa. Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země, společnost BRITA GmbH. vyrábí pro různé geografické oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují v závislosti na místních podmínkách různá množství, resp. poměry mixážní směsi a dalších látek ). Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA® Vám může 100 % zaručit, že u nás zakoupíte pouze produkty vyrobené speciálně pro Českou a Slovenskou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu BRITA.

Proč nakoupit u nás?

 1. Vrácení použitých filtrů

  Za každý filtr Vám dáme 25 Kč slevu na další nákup. více info

 2. Doprava ZDARMA

  Zboží nad 1.300 Kč Vám zašleme zdarma po celé ČR.více info

 3. Osobní odběry ZDARMA

  Vyzvedněte si zboží ve 14 městech po celé ČR.více info

 4. Náhradní díly ZDARMA

  Na konvice zakoupené u nás poskytujeme náhradní díly ZDARMA.více info

 5. Autorizovaný prodejce BRITA

  Jistota nákupu filtrů určených pro český trh. více info

 6. Záruka vrácení peněz

  Vrácení zboží do 30 dnů od nákupu. více info