Logo britalevne.cz

Obsah košíku

počet položek: 0
celková cena: 0 Kč

Brita Calendar

Jak Brita kalendář (Calendar) funguje ?

Pro zajištění optimálního výkonu je třeba měnit filtrační patronu pravidelně. BRITA "Calendar" je manuální indikátor výměny patrony. Jeho použití je velmi snadné.
Pomocí BRITA kalendáře si můžete nastavit datum další výměny filtrační patrony. Levé pole zobrazuje den, pravé pole měsíc. Jednoduše pomocí těchto dvou koleček nastavte datum pro další výměny filtrační patrony.

Příklad:
Dnes je 23. září, filtrační patrona by měla být vyměněna 23. října. Ale protože číslo 23 není na indikátoru výměny, nastavte datum výměny takto:


To znamená, že Vaše filtrační patrona musí být vyměněna 24. října. Po výměně vodního filtru nastavte indikátor, jak je uvedeno výše.

Společnost BRITA GmbH., jako světový výrobce vodních filtrů, dodává své produkty do více jak 70-zemí světa. Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země, společnost BRITA GmbH. vyrábí pro různé geografické oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují v závislosti na místních podmínkách různá množství, resp. poměry mixážní směsi a dalších látek ). Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA® Vám může 100 % zaručit, že u nás zakoupíte pouze produkty vyrobené speciálně pro Českou a Slovenskou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu BRITA.

Proč nakoupit u nás?

 1. Vrácení použitých filtrů

  Za každý filtr Vám dáme 25 Kč slevu na další nákup. více info

 2. Doprava ZDARMA

  Zboží nad 1.300 Kč Vám zašleme zdarma po celé ČR.více info

 3. Osobní odběry ZDARMA

  Vyzvedněte si zboží ve 14 městech po celé ČR.více info

 4. Náhradní díly ZDARMA

  Na konvice zakoupené u nás poskytujeme náhradní díly ZDARMA.více info

 5. Autorizovaný prodejce BRITA

  Jistota nákupu filtrů určených pro český trh. více info

 6. Záruka vrácení peněz

  Vrácení zboží do 30 dnů od nákupu. více info